canamjhb
Well-known member
Went to the grocery store today to participate in holiday sales. I bought 12 packs of soda for $1.87. That works out to 15&1/2 cents for each can. Cheaper than water and better with rum. Pork ribs were $1.77 per pound. Bought lots of racks. Freezer will be full for a long time. And best of all..... REMEMBER WHY WE CELEBRATE the 4th.....